İlk Müracaatta Yapılacaklar...
27 Kasım 2019

 KURUMUMUZA BAĞLI HASTANE POLİKLİNİKLERİNE KAYIT İŞLEMLERİ KİMLİK BELGESİ (Nüfus Cüzdanı, Ehliyet, Pasaport, Evlilik Cüzdanı vs.) OLMADAN YAPILMAZ. LÜTFEN HASTANELERİMİZE GELİRKEN MUTLAKA KİMLİK BELGENİZLE GELİNİZ.

   KAYIT GÖREVLİLERİNİN SORDUĞU T.C KİMLİK NUMARASINI, ADRES VE TELEFON BİLGİLERİNİ TAM VE DOĞRU OLARAK VERMENİZ SİZE DAHA KALİTELİ HİZMET VERMEMİZ VE GERİ BİLDİRİMDE BULUNABİLMEMİZ İÇİN ÖNEMLİDİR.

DEVLET MEMURLARI
  Kamu kurum ve kuruluşlarında 5434 sayılı T.C. Emekli Sandığı Kanununa tabi olarak çalışan ve sağlık hizmetleri giderleri çalıştıkları kurumları tarafından karşılanan kamu personeli ile bakmakla yükümlü oldukları kişilerin sağlık hizmetleri 15.01.2010 tarihinden itibaren Sosyal Güvenlik Kurumunca devralınmak suretiyle karşılanacaktır. Sevk Kağıdı ve Sağlık karnesine ihtiyaç olmadan T.C Kimlik numaranızı gösterir bir resmi Kimlik Kartınızla (Nüfus Cüzdanı,Ehliyet,Pasaport,Evlilik Cüzdanı vs.) gelmeniz yeterli olacaktır.
YEŞİL KART
   SGK Kapsamında kabul edileceklerdir. kimlik ile (Nüfus Cüzdanı, Ehliyet, Pasaport, Evlilik Cüzdanı vs.) müracaat etmelidirler.

S.S.K-BAĞKUR-EMEKLİ SANDIĞI(SGK)
  T.C Kimlik no'lu Kimlik Kartınızla (Nüfus Cüzdanı, Ehliyet, Pasaport, Evlilik Cüzdanı vs.) gelmeniz yeterli olacaktır. 
İŞ KAZASI
   İş kaza tutanağı ve işyerince düzenlenen iş kazası bölümü doldurulmuş vizite kağıdı ile müracaat etmelidirler.
YURTDIŞI SİGORTA
   SSK il müdürlüğünden yurtdışı sigortalı olduğunu bildiren ''tedaviye müstahaktır'' yazısının bir fotokopisi ile müracaat edebilirler.

  Not: Muayene olmadan önce Vezne ye 5 TL Hasta Katılım Payı Ücreti ödenecek ve Makbuzla beraber polikliniğe başvurulacaktır...
MAHKUM MÜRACAATLARI
 Tutuklu ve hükümlüler bulundukları cezaevi müdürlüklülerince hastanemize yazılacak Resmi yazı ile tedavi olabilir.
ÖĞRENCİ
  Tüm Öğrenciler SGK kapsamına alınmış olup T.C Kimlik no'lu Kimlik Kartı ile kendi Sosyal Güvenceleri üzerinden muayene olabilirler...
ASKERİ PERSONEL
  Askeri Personelin kendisi (Subay-Astsubay-Sivil Personel) ve bakmakla yükümlü olduğu kişiler  15.11.2010 tarihinden itibaren SGK Resmi Kurumlar' a devredilmiştir. Bunlar için sevk evrağı istenmiyecektir. Erbaş ve erler için mutlaka 100 Yataklı Askeri Hastaneden alınmış sevk yazısı istenecektir. Muhtaç Er ve Erbaş yakınları karne ile muayene olabileceklerdir.
 GAZİLER:
  SGK Kapsamında kabul edileceklerdir. kimlik ile (Nüfus Cüzdanı,Ehliyet,Pasaport,Evlilik Cüzdanı vs.) müracaat etmelidirler. 
ÜCRETLİ HASTA
  Ücretli hasta iseniz muayene ücretini veya yatış avansını yatırarak işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Hastanemizde göreceğiniz tüm tıbbi hizmetler karşılığında ödemelerinizi makbuz/yazarkasa fişi karşılığında yapmalı ve işlemleriniz tamamlanıncaya kadar da bu makbuzları/ fişleri saklamalısınız.